Psycholog dziecięcy Bytom, poradnia psychologiczna

Specjalistyczny gabinet psychologa dziecięcego, zaprasza do swojej siedziby w Bytomiu

Polskie Stowarzyszenie Pomocy Psychologicznej, to profesjonalna pomoc w każdym problematycznym aspekcie wychowywania dzieci. Nadpobudliwość, agresja, niechęć do nauki, strach przed szkołą i dziesiątki innych przypadków, z którymi rodzicom trudno samodzielnie sobie poradzić. Z pomocą psychologa, rozwiązanie każdego problemu staje się łatwiejsze i szybsze. Ma to bardzo dużo znaczenie, zwłaszcza na początkowym etapie życia dziecka, kiedy kształtuje się w nim charakter i sposób funkcjonowania w świecie dorosłych.

Psycholog – kiedy może pomóc

Nasza pomoc jest zalecana w każdej sytuacji, kiedy rodzic lub opiekun, nie jest w stanie samodzielnie zapanować nad negatywnymi emocjami dzieci. Rodzicielstwo jest jedną z najtrudniejszych

MGR JOLANTA JAWORSKA – PREZES, PSYCHOLOG DZIECIĘCY BYTOM, PSYCHOTERAPEUTA

mgr Jolanta Jaworska – Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta

rzeczy na świecie, do której nie zostały opracowane jedyne słuszne podręczniki. Każde dziecko jest inne, podobnie jak środowisko, w którym przebywa. W punkcie, gdzie spotykają się wszystkie te czynniki, najczęściej pojawiają się problemy. Naszym zadaniem jest ich zdefiniowanie, odkrycie przyczyn i sprawienie, aby dziecko odzyskało prawdziwą radość dzieciństwa, a Państwo spokój i zadowolenie.

Dziecięcy problem i jego przyczyny

Znalezienie przyczyn problemów, to priorytet, którym w swojej pracy kieruje się psycholog dziecięcy. Mamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z dziećmi, spotykającymi się z różnego rodzaju problemami i sytuacjami stresującymi. Empatia, wrażliwość i delikatność cechuje naszą pracę. W rozmowach i terapiach kierujemy się przede wszystkim dobrem dzieci. Rozmowa o trudnych sprawach może być ciężka i stresująca, dlatego zapewniamy przyjazną i bezpieczną atmosferę, pozwalającą dziecku w naturalny sposób się otworzyć i opowiedzieć o tym, co go martwi. Celem naszej pracy jest odszukanie przyczyn takich, a nie innych zachowań dzieci. Każdy dziecięcy problem jest inny, dlatego zapewniamy indywidualne podejście do naszych małych gości.  Aby zwiększyć szansę na znalezienie rozwiązania, psycholog ściśle współpracuje z rodzicami lub opiekunami, którzy mogą dostarczyć wielu cennych informacji.

Bytom – tu można nas znaleźć

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w Bytomiu. Tu właśnie znajduje się nasz wygodny, kolorowy i bezpieczny gabinet, w jakim pracujemy nad rozwiązaniem przyczyn większości dziecięcych problemów. Zapraszamy do kontaktu, celem uzgodnienia terminu pierwszego spotkania. W miłej, przyjacielskiej atmosferze porozmawiamy ze sobą, poznając się nawzajem i określając kierunek dalszych spotkań.

Adres

Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków „Silesia”
ul. Chrzanowskiego 19/2
41-902 Bytom

Komentarze są wyłączone.